SZKOLENIA STACJONARNE WARSZAWA 2024:
-
19-21 marca
-
21-23 maja
-
24-26 września
-
26-28 listopada
Szkolenie trwa w godzinach od 9.30 do 17.30.
Wybraliśmy dla Was bardzo wygodną i nowoczesną przestrzeń w pobliżu dworca Warszawa Zachodnia: Szawa Conference, ul. Jutrzenki 137
Bilet Early Bird (do 14 dni przed rozpoczęciem szkolenia): 3249 PLN netto
Bilet Standard: 3599 PLN netto
Cena obejmuje całodzienny catering: lunch oraz napoje i pyszne przekąski
Bezpieczna sala szkoleniowa
- Ze względu na Wasze bezpieczeństwo sala jest codziennie dezynfekowana
- Podczas szkolenia regularnie wietrzymy salę
- Powierzchnia sali zapewnia conajmniej 4m2 dla każdego uczestnika
NAUCZYSZ SIĘ JAK:
- Stworzyć nowy produkt, usługę lub proces
- Odkrywać prawdziwe potrzeby klientów
- Zaprojektować pozytywne doświadczenie użytkowników
- Rozwiązywać złożone i nieoczywiste problemy
- Tworzyć zgrane i efektywne zespoły projektowe
- Sprawić, że spotkania będą nawet 30 razy bardziej produktywne
- Rozbudzać kreatywność zespołu i prowadzić efektywne burze mózgów
- Wykorzystać sztuczną inteligencję (AI Chat GPT) do generowania pomysłów
- Zwiększać szanse powodzenia innowacyjnych projektów
- Zdobyć mindset innowatora, który pozwoli Ci dostrzegać nowe szanse rynkowe
- Oszczędzać zasoby: czas, wysiłek i pieniądze w procesach tworzenia innowacji
- Zrobić pierwszy krok do budowania otwartej i kreatywnej kultury swojej organizacji
TRENER
Irek Piętowski
Konsultant innowacji i trener Design Thinking. Założyciel i prezes Brainwave – agencji doradczo-szkoleniowej, która zajmuje się projektowaniem produktów i usług oraz optymalizacją procesów. Pomaga organizacjom w Polsce i za granicą budować ich przewagę konkurencyjną.
Od dziesięciu lat pomaga przedsiębiorstwom wdrażać Design Thinking jako skuteczną metodę projektowania doświadczeń użytkowników. Pracuje dla wielu międzynarodowych korporacji w praktycznie wszystkich branżach (Microsoft, Santander, Bayer, Volvo, Orange, L’Oreal, GLS, Skanska, Prudential, Energa), jak również dla startupów (BlaBlaCar) i instytucji publicznych (Parki Narodowe).
Jego misją jest zmiana kultury organizacyjnej na taką, która wspiera klientocentryczność oraz kreatywność i innowacyjność pracowników.
Szkoli wykładowców z państwowych i prywatnych uczelni.
Jedną z jego pasji jest gra na bębnach. Jako muzyk występował na festiwalu w Opolu i w półfinale Mam Talent!
Absolwent filozofii na Uniwersytecie Warszawskim.
opinie uczestników
Co wyróżnia
nasze szkolenie?
Program
W ciągu całego szkolenia przechodzisz przez cały proces Design Thinking aż 2 razy, co pozwala Ci dobrze go sobie utrwalić. Po tak intensywnym treningu jesteś przygotowany do samodzielnej pracy jako moderator Design Thinking.
01
Dzień 1
Przechodzisz przez wszystkie etapy metody: empatię, definiowanie, generowanie i selekcję pomysłów, prototypowanie i testowanie. Poznajesz w praktyce najważniejsze narzędzia dla każdego z tych etapów. Pracując w interdyscyplinarnym zespole wypracowujesz rozwiązania na realne wyzwanie biznesowe. Obserwujesz pracę moderatora z perspektywy uczestnika warsztatu. Ćwiczymy również korzystanie z Chat GPT w generowaniu pomysłów. To doświadczenie jest pierwszym krokiem na drodze do wejścia w rolę moderatora Design Thinking.
02
Dzień 2
Ponownie wchodzisz w pogłębiony proces Design Thinking na innym wyzwaniu. Dokładnie omawiamy narzędzia na każdym etapie metody z odwołaniem do projektów i warsztatów, które sami prowadziliśmy. Dowiadujesz się, jak tworzyć zgrane, interdyscyplinarne zespoły, które działają skutecznie z efektem synergii. Poznajesz sposoby na tworzenie przestrzeni, która wspiera uczestników w procesie projektowania. Ponadto, uczysz się narzędzi, które wzbogacają metodę i czynią ją jeszcze bardziej efektywną, takie jak praca z gadżetami moderatorskimi czy techniki improwizacji.
03
Dzień 3
Tego dnia praktykujemy także ćwiczenia moderatorskie. Obierasz perspektywę moderatora i poznajesz jego rolę, zadania i wyzwania w procesie Design Thinking. Następnie samodzielnie wchodzisz w rolę moderatora i prowadzisz wybrany moduł warsztatu Design Thinking z grupą uczestników. Na koniec ćwiczenia otrzymujesz informację zwrotną od grupy, którą moderowałeś/aś oraz od trenera. Na własnej skórze doświadczasz jak prowadzić interdyscyplinarny zespół, aby wygenerował konkretne efekty metodą Design Thinking.
ZAPISUJĘ SIĘ!
Skontaktuj się
Jeśli interesuje Cię nasze szkolenie lub masz jakiekolwiek pytania, pisz lub dzwoń do nas śmiało. Mówmy sobie po imieniu.