NAJBLIŻSZE SZKOLENIA STACJONARNE:

Kiedy i gdzie?

SZKOLENIA STACJONARNE – ZOSTAŃ MODERATOREM DT

Cena early bird (do 14 dni przed rozpoczęciem szkolenia): 3249 PLN netto.
Cena regularna: 3599 PLN netto.

 • 22-24 marca 2022 | Warszawa
 • 24-26 maja 2022 | Warszawa
 • 27-29 września 2022 | Warszawa
 • 22-24 listopada 2022 | Warszawa

Bezpieczna sala szkoleniowa

 • Ze względu na Wasze bezpieczeństwo sala jest codziennie dezynfekowana
 • Podczas szkolenia regularnie wietrzymy salę
 • Powierzchnia sali zapewnia conajmniej 4m2 dla każdego uczestnika

NAUCZYSZ SIĘ JAK:

 • Odkrywać prawdziwe potrzeby klientów
 • Zaprojektować pozytywne doświadczenie użytkowników
 • Rozwiązywać złożone i nieoczywiste problemy
 • Tworzyć zgrane i efektywne zespoły projektowe
 • Sprawić, że spotkania będą nawet 30 razy bardziej produktywne
 • Rozbudzać kreatywność zespołu i prowadzić efektywne burze mózgów

 • Zwiększać szanse powodzenia innowacyjnych projektów
 • Zdobyć mindset innowatora, który pozwoli Ci dostrzegać nowe szanse rynkowe
 • Oszczędzać zasoby: czas, wysiłek i pieniądze w procesach tworzenia innowacji
 • Zrobić pierwszy krok do budowania otwartej i kreatywnej kultury swojej organizacji

image-otwarte-naucz

NASI TRENERZY

image-otwarte-irek

Irek Piętowski

Konsultant innowacji i trener Design Thinking. Założyciel i partner zarządzający Brainwave – agencji doradczo-szkoleniowej, która zajmuje się projektowaniem produktów i usług oraz optymalizacją procesów. Pomaga organizacjom w Polsce i za granicą budować ich przewagę konkurencyjną.

Od sześciu lat pomaga przedsiębiorstwom wdrażać Design Thinking jako skuteczną metodę projektowania doświadczeń użytkowników. Pracuje dla wielu międzynarodowych korporacji we wszystkich najważniejszych branżach (finanse, energia, farmacja, FMCG, telekomunikacja, transport, produkcja, nieruchomości, retail, IT), jak również dla startupów i instytucji publicznych.

Jego misją jest zmiana kultury organizacyjnej na taką, która wspiera klientocentryczność oraz kreatywność i innowacyjność pracowników. Szkoli wykładowców z państwowych i prywatnych uczelni. Jedną z jego pasji jest gra na bębnach. Jako muzyk występował na festiwalu w Opolu i w półfinale Mam Talent! Absolwent filozofii na Uniwersytecie Warszawskim.

Opinie uczestników

„Trenerzy Brainwave przekazują ogrom dobrze usystematyzowanej wiedzy. Mają niezwykłą energię, którą dzielą się podczas zajęć. Równie chętnie dzielą się swoim doświadczeniem, a ponadto są otwarci, mają niesamowite poczucie humoru i ogrom empatii.”

ALEKSANDRA WÓJCIK-GŁODOWSKA break Z-ca Dyrektora Programowego break Centrum Nauki Kopernik

„Szkolenie poprowadzone na najwyższym poziomie. Świetnie dopracowane szczegóły - materiały, przestrzeń i hummus 🙂. Cudowna energia chłopaków, mnóstwo inspiracji i świetna atmosfera spowodowały, że wracam z głową pełną pomysłów i chęcią na więcej. Polecam absolutnie każdemu. I tym z większym doświadczeniem i tym, którzy jeszcze nie wiedzą jak rozwinąć skrót DT i jaka bomba w tym siedzi.”

JOANNA STRZELEC break Art People Manager break TechLand

„Szkolenie sprawdziło się świetnie zarówno dla poczatkujących w tematyce Design Thinking (widziałem prawdziwy entuzjazm :)) jak i dla osób, takich jak ja, mających styczność z elementami Design Thinking w codziennej pracy. Mnie osobiście szkolenie pozwoliło uporządkować wiedzę, dostarczyło dodatkowych, wartościowych informacji jak i przykładów na praktyczne zastosowanie Design Thinking również poza moją działalnością zawodową. Świetni prowadzący, którzy potrafią zaangażować grupę, wytworzyć swobodną i kreatywną atmosferę, ale też przekazać wiedzę w profesjonalny sposób. Reasumując, była to dawka pozytywnych emocji, motywacji i narzędzi napędzających do dalszego rozwoju.”

TOMASZ RONDA break UX Architect break Ocado Technology

„Szkolenie oceniam jako wyjątkowe - zero sztampy, mnóstwo humoru i energii :). Po szkoleniu ogarnęła mnie bezsenność do godziny 5:30 rano!!! Moja głowa została zbombardowana mnóstwem przemyśleń, inspiracji, spostrzeżeń i pomysłów, które nie pozwalały zasnąć. To chyba najlepsza rekomendacja :)”

KAROLINA RYPULAK break Specjalista ds. Jakości i Business Excellence break Siemens

„Nawet urzędnik może być kreatywny. Oczywiście po szkoleniu z Brainwave :-). Synergia, kreatywność, zaangażowanie, radość tworzenia. Żadnego przynudzania. Tylko praktyka i gotowe narzędzia. Wracasz do firmy i wdrażasz.”

JOLANTA KOPEĆ break Kierownik Biura Partnerstwa i Funduszy Unijnych break UM w Piotrkowie Trybunalskim

„Metodę Design Thinking poznałam jakiś czas temu, ale ważne było dla mnie uporządkowanie tej wiedzy, tak aby móc wykorzystać ją w swojej pracy. Wybrałam szkolenie organizowane przez Brainwave. To był strzał w dziesiątkę! Irek i Alicja posiadają wiedzę i doświadczenie, a co najważniejsze potrafią w jasny i klarowny sposób nauczyć Cię pracy tą metodą. Jestem zachwycona poziomem i atmosferą szkolenia. W swojej karierze odbyłam już ze 100 szkoleń różnego typu i z pełnym przekonaniem stwierdzam: TO BYŁO JEDNO Z NAJLEPSZYCH SZKOLEŃ NA JAKICH BYŁAM.”

ANETA DUDA break Kierownik Działu Laboratoria break Centrum Nauki Kopernik

„Design Thinking otwiera umysł, wyzwala energię i zmienia dotychczasowe sposoby działania. Szkolenie pozwoliło mi przestawić się na nowy tor myślenia o tym, jak szybko tworzyć i selekcjonować pomysły oraz jak uczynić swoją pracę bardziej inspirującą. Niewątpliwie duże zasługi mają na tym polu trenerzy Brainwave, którzy potrafią skutecznie przekazać wiedzę, swoje doświadczenia oraz tworzą swobodną, naturalną atmosferę. To tylko część moich odczuć i doświadczeń wyniesionych z tego treningu. Trzeba wziąć w nim udział, aby dać się porwać Design Thinking i przekonać się, że warto poznawać nowe metody pracy, które wyzwalają naszą kreatywność i otwartość. Biorąc udział w szkoleniu poznasz narzędzia, które sprawią, że wyrwiesz się ze dotychczasowego schematu działania.”

AGNIESZKA LUBIEŃSKA break Ministerstwo Rozwoju

„Bardzo się cieszę, że miałam możliwość wzięcia w tym fantastycznym szkoleniu. Mnóstwo inspiracji i praktycznej wiedzy, a przede wszystkim wspaniała i motywująca do dalszego rozwoju atmosfera! Dawno już nie miałam poczucia tak dobrze spędzonego czasu. Zdobytą wiedzę i umiejętności na pewno wykorzystam. Plus za same konkrety, bez "lania wody", materiały szkoleniowe, chętne dzielenie się wiedzą i doświadczeniem. Jako uczestnicy mieliśmy szansę przećwiczyć i dokładnie omówić wszystkie etapy procesu. Polecam każdemu, kto chce rozwijać swoją karierę w obszarze Design Thinking, a szuka porządnej dawki praktycznej wiedzy 🙂 Wspaniałe doświadczenie!”

MARTA PRUSIŃSKA break Specjalista ds. badań jakości break Bank Zachodni WBK

„Szkolenie Brainwave było angażujące i inspirujące! Dzięki świetnemu poprowadzeniu udało nam się doświadczyć (naprawdę doświadczyć!), na czym polega metoda Design Thinking w praktyce. Przekonałam się, że myślenie projektowe można z powodzeniem wykorzystać w planowaniu przeróżnych działań, a prototypowanie wcale nie jest zarezerwowane tylko dla fizycznych produktów. A przede wszystkim, że mityczną kreatywność można ćwiczyć i rozwijać. To świetna konkluzja z naszego spotkania. Warto wyjść z kolein codziennej rutyny!”

IZABELA JASIŃSKA break Koordynatorka Instytutu Studiów Zaawansowanych break Stowarzyszenie im. St. Brzozowskiego

„Pasja + eksperci + profesjonalizm = Brainwave”

ANNA HYŻY break HR Business Partner break PKP Energetyka

Co wyróżnia
nasze szkolenie?

Program

W ciągu całego szkolenia przechodzisz przez cały proces Design Thinking aż 2 razy, co pozwala Ci dobrze go sobie utrwalić. Po tak intensywnym treningu jesteś przygotowany do samodzielnej pracy jako moderator Design Thinking.

01

Dzień 1

Przechodzisz przez wszystkie etapy metody: empatię, definiowanie, generowanie i selekcję pomysłów, prototypowanie i testowanie. Poznajesz w praktyce najważniejsze narzędzia dla każdego z tych etapów. Pracując w interdyscyplinarnym zespole wypracowujesz rozwiązania na realne wyzwanie biznesowe. Obserwujesz pracę moderatora z perspektywy uczestnika warsztatu. To doświadczenie jest pierwszym krokiem na drodze do wejścia w rolę moderatora Design Thinking.

02

Dzień 2

Ponownie wchodzisz w pogłębiony proces Design Thinking na innym wyzwaniu. Dokładnie omawiamy narzędzia na każdym etapie metody z odwołaniem do projektów i warsztatów, które sami prowadziliśmy. Dowiadujesz się, jak tworzyć zgrane, interdyscyplinarne zespoły, które działają skutecznie z efektem synergii. Poznajesz sposoby na tworzenie przestrzeni, która wspiera uczestników w procesie projektowania. Ponadto, uczysz się narzędzi, które wzbogacają metodę i czynią ją jeszcze bardziej efektywną, takie jak praca z gadżetami moderatorskimi czy techniki improwizacji.

03

Dzień 3

Tego dnia praktykujemy także ćwiczenia moderatorskie. Obierasz perspektywę moderatora i poznajesz jego rolę, zadania i wyzwania w procesie Design Thinking. Następnie samodzielnie wchodzisz w rolę moderatora i prowadzisz wybrany moduł warsztatu Design Thinking z grupą uczestników. Na koniec ćwiczenia otrzymujesz informację zwrotną od grupy, którą moderowałeś/aś oraz od trenera. Na własnej skórze doświadczasz jak prowadzić interdyscyplinarny zespół, aby wygenerował konkretne efekty metodą Design Thinking.

ZAPISUJĘ SIĘ!

  * Pola wymagane

  Uczestnikami naszych szkoleń
  są między innymi pracownicy:

  Skontaktuj się

  Jeśli interesuje Cię nasze szkolenie lub masz jakiekolwiek pytania, pisz lub dzwoń do nas śmiało. Mówmy sobie po imieniu.

  irek

  Copyright © 2019 – Brainwave | All Rights Reserved

  Polityka prywatności