fbpx

SZKOLENIA STACJONARNE WARSZAWA 2024:

Terminy i bilety

 

 • 19-21 marca
 • 21-23 maja
 • 24-26 września
 • 26-28 listopada

Szkolenie trwa w godzinach od 9.30 do 17.30.

Wybraliśmy dla Was bardzo wygodną i nowoczesną przestrzeń w pobliżu dworca Warszawa Zachodnia: Szawa Conference, ul. Jutrzenki 137

Bilet Early Bird (do 14 dni przed rozpoczęciem szkolenia): 3249 PLN netto
Bilet Standard: 3599 PLN netto

Cena obejmuje całodzienny catering: lunch oraz napoje i pyszne przekąski

Bezpieczna sala szkoleniowa

 • Ze względu na Wasze bezpieczeństwo sala jest codziennie dezynfekowana
 • Podczas szkolenia regularnie wietrzymy salę
 • Powierzchnia sali zapewnia conajmniej 4m2 dla każdego uczestnika

NAUCZYSZ SIĘ JAK:

 • Stworzyć nowy produkt, usługę lub proces
 • Odkrywać prawdziwe potrzeby klientów
 • Zaprojektować pozytywne doświadczenie użytkowników
 • Rozwiązywać złożone i nieoczywiste problemy
 • Tworzyć zgrane i efektywne zespoły projektowe
 • Sprawić, że spotkania będą nawet 30 razy bardziej produktywne
 • Rozbudzać kreatywność zespołu i prowadzić efektywne burze mózgów

 • Wykorzystać sztuczną inteligencję (AI Chat GPT) do generowania pomysłów
 • Zwiększać szanse powodzenia innowacyjnych projektów
 • Zdobyć mindset innowatora, który pozwoli Ci dostrzegać nowe szanse rynkowe
 • Oszczędzać zasoby: czas, wysiłek i pieniądze w procesach tworzenia innowacji
 • Zrobić pierwszy krok do budowania otwartej i kreatywnej kultury swojej organizacji

image-otwarte-naucz

TRENER

szkolenie design thinking irek

Irek Piętowski

Konsultant innowacji i trener Design Thinking. Założyciel i prezes Brainwave – agencji doradczo-szkoleniowej, która zajmuje się projektowaniem produktów i usług oraz optymalizacją procesów. Pomaga organizacjom w Polsce i za granicą budować ich przewagę konkurencyjną.

Od dziesięciu lat pomaga przedsiębiorstwom wdrażać Design Thinking jako skuteczną metodę projektowania doświadczeń użytkowników. Pracuje dla wielu międzynarodowych korporacji w praktycznie wszystkich branżach (Microsoft, Santander, Bayer, Volvo, Orange, L’Oreal, GLS, Skanska, Prudential, Energa), jak również dla startupów (BlaBlaCar) i instytucji publicznych (Parki Narodowe).

Jego misją jest zmiana kultury organizacyjnej na taką, która wspiera klientocentryczność oraz kreatywność i innowacyjność pracowników.

Szkoli wykładowców z państwowych i prywatnych uczelni.

Jedną z jego pasji jest gra na bębnach. Jako muzyk występował na festiwalu w Opolu i w półfinale Mam Talent!

Absolwent filozofii na Uniwersytecie Warszawskim.

opinie uczestników

1
„Trenerzy Brainwave przekazują ogrom dobrze usystematyzowanej wiedzy. Mają niezwykłą energię, którą dzielą się podczas zajęć. Równie chętnie dzielą się swoim doświadczeniem, a ponadto są otwarci, mają niesamowite poczucie humoru i ogrom empatii.”

ALEKSANDRA WÓJCIK-GŁODOWSKA
Dyrektor innowacji
Centrum Nauki Kopernik
„Szkolenie poprowadzone na najwyższym poziomie. Świetnie dopracowane szczegóły - materiały, przestrzeń i hummus. Cudowna energia chłopaków, mnóstwo inspiracji i świetna atmosfera spowodowały, że wracam z głową pełną pomysłów i chęcią na więcej. Polecam absolutnie każdemu. I tym z większym doświadczeniem i tym, którzy jeszcze nie wiedzą jak rozwinąć skrót DT i jaka bomba w tym siedzi.”

JOANNA STRZELEC
Art People Manager
TechLand
4
„Szkolenie oceniam jako wyjątkowe - zero sztampy, mnóstwo humoru i energii :). Po szkoleniu ogarnęła mnie bezsenność do godziny 5:30 rano!!! Moja głowa została zbombardowana mnóstwem przemyśleń, inspiracji, spostrzeżeń i pomysłów, które nie pozwalały zasnąć. To chyba najlepsza rekomendacja :)”

KAROLINA RYPULAK
Specjalista ds. Jakości i Business Excellence
Siemens
3
„Szkolenie sprawdziło się świetnie zarówno dla początkujących jak i dla osób,mających styczność z elementami DT w codziennej pracy. Mnie szkolenie pozwoliło uporządkować wiedzę, dostarczyło dodatkowych, wartościowych informacji jak i przykładów na zastosowanie DT również poza moim zawodem. Świetni prowadzący potrafią zaangażować grupę, wytworzyć swobodną i kreatywną atmosferę, ale też przekazać wiedzę w profesjonalny sposób. Była to dawka pozytywnych emocji, motywacji i narzędzi napędzających do dalszego rozwoju.”

TOMASZ RONDA
UX Architect
Ocado Technology
5
„Nawet urzędnik może być kreatywny. Oczywiście po szkoleniu z Brainwave :-). Synergia, kreatywność, zaangażowanie, radość tworzenia. Żadnego przynudzania. Tylko praktyka i gotowe narzędzia. Wracasz do firmy i wdrażasz.”

JOLANTA KOPEĆ
Kierownik Biura Partnerstwa i Funduszy Unijnych
UM w Piotrkowie Trybunalskim
6
„Design Thinking poznałam jakiś czas temu, ale ważne było dla mnie uporządkowanie wiedzy, tak aby móc wykorzystać ją w swojej pracy. Wybrałam szkolenie organizowane przez Brainwave. To był strzał w dziesiątkę! Irek posiada wiedzę i doświadczenie, a co najważniejsze potrafi w klarowny sposób nauczyć Cię pracy tą metodą. Jestem zachwycona poziomem i atmosferą szkolenia. W swojej karierze odbyłam już ze 100 szkoleń różnego typu i z pełnym przekonaniem stwierdzam: TO BYŁO JEDNO Z NAJLEPSZYCH SZKOLEŃ NA JAKICH BYŁAM.”

ANETA DUDA
Kierownik Działu Laboratoria
Centrum Nauki Kopernik
7
 "Szkolenie pozwoliło mi przestawić się na nowy tor myślenia o tym, jak szybko tworzyć i selekcjonować pomysły oraz jak uczynić swoją pracę bardziej inspirującą. Trenerzy Brainwave, którzy potrafią skutecznie przekazać wiedzę, swoje doświadczenia oraz tworzą swobodną, naturalną atmosferę. Trzeba wziąć w tym szkoleniu udział, aby dać się porwać Design Thinking i przekonać się, że warto poznawać nowe metody pracy, które wyzwalają naszą kreatywność i otwartość. Poznasz na nim narzędzia, które sprawią, że wyrwiesz się z dotychczasowego schematu działania.”

AGNIESZKA LUBIEŃSKA 
Ministerstwo Rozwoju
8
„Bardzo się cieszę, że miałam możliwość wzięcia w tym fantastycznym szkoleniu. Mnóstwo inspiracji i praktycznej wiedzy, a przede wszystkim wspaniała i motywująca dalszego rozwoju atmosfera! Dawno już nie miałam poczucia tak dobrze spędzonego czasu. Zdobytą wiedzę i umiejętności na pewno wykorzystam. Plus za same konkrety, bez "lania wody", materiały szkoleniowe, chętne dzielenie się wiedzą i doświadczeniem. Jako uczestnicy mieliśmy szansę przećwiczyć i dokładnie omówić wszystkie etapy procesu. Polecam każdemu, kto chce rozwijać swoją karierę w obszarze DT, a szuka porządnej dawki praktycznej wiedzy Wspaniałe doświadczenie!”

MARTA PRUSIŃSKA
Specjalista ds. badań jakości
Bank Zachodni WBK
9
„Szkolenie Brainwave było angażujące i inspirujące! Dzięki świetnemu poprowadzeniu udało nam się doświadczyć, na czym polega metoda Design Thinking w praktyce. Przekonałam się, że DT projektowe można z powodzeniem wykorzystać w planowaniu przeróżnych działań, a prototypowanie wcale nie jest zarezerwowane tylko dla fizycznych produktów. A przede wszystkim, że mityczną kreatywność można ćwiczyć i rozwijać. Warto wyjść z kolein codziennej rutyny!”

IZABELA JASIŃSKA
Koordynatorka Instytutu Studiów Zaawansowanych
Stowarzyszenie im. St. Brzozowskiego
10
„Pasja + eksperci + profesjonalizm = Brainwave”

ANNA HYŻY
HR Business Partner
PKP Energetyka
previous arrow
next arrow

Co wyróżnia
nasze szkolenie?

Program

W ciągu całego szkolenia przechodzisz przez cały proces Design Thinking aż 2 razy, co pozwala Ci dobrze go sobie utrwalić. Po tak intensywnym treningu jesteś przygotowany do samodzielnej pracy jako moderator Design Thinking.

01

Dzień 1

Przechodzisz przez wszystkie etapy metody: empatię, definiowanie, generowanie i selekcję pomysłów, prototypowanie i testowanie. Poznajesz w praktyce najważniejsze narzędzia dla każdego z tych etapów. Pracując w interdyscyplinarnym zespole wypracowujesz rozwiązania na realne wyzwanie biznesowe. Obserwujesz pracę moderatora z perspektywy uczestnika warsztatu. Ćwiczymy również korzystanie z Chat GPT w generowaniu pomysłów. To doświadczenie jest pierwszym krokiem na drodze do wejścia w rolę moderatora Design Thinking.

02

Dzień 2

Ponownie wchodzisz w pogłębiony proces Design Thinking na innym wyzwaniu. Dokładnie omawiamy narzędzia na każdym etapie metody z odwołaniem do projektów i warsztatów, które sami prowadziliśmy. Dowiadujesz się, jak tworzyć zgrane, interdyscyplinarne zespoły, które działają skutecznie z efektem synergii. Poznajesz sposoby na tworzenie przestrzeni, która wspiera uczestników w procesie projektowania. Ponadto, uczysz się narzędzi, które wzbogacają metodę i czynią ją jeszcze bardziej efektywną, takie jak praca z gadżetami moderatorskimi czy techniki improwizacji.

03

Dzień 3

Tego dnia praktykujemy także ćwiczenia moderatorskie. Obierasz perspektywę moderatora i poznajesz jego rolę, zadania i wyzwania w procesie Design Thinking. Następnie samodzielnie wchodzisz w rolę moderatora i prowadzisz wybrany moduł warsztatu Design Thinking z grupą uczestników. Na koniec ćwiczenia otrzymujesz informację zwrotną od grupy, którą moderowałeś/aś oraz od trenera. Na własnej skórze doświadczasz jak prowadzić interdyscyplinarny zespół, aby wygenerował konkretne efekty metodą Design Thinking.

ZAPISUJĘ SIĘ!

  * Pola wymagane

  Uczestnikami naszych szkoleń
  są między innymi pracownicy:

  Skontaktuj się

  Jeśli interesuje Cię nasze szkolenie lub masz jakiekolwiek pytania, pisz lub dzwoń do nas śmiało. Mówmy sobie po imieniu.

  szkolenie design thinking - irek

  Copyright © 2019 – Brainwave | All Rights Reserved

  Polityka prywatności

  pl_PLPL