fbpx

NASZA MISJA I CEL

szkolenie design thinking irek

Budzimy odwagę do tworzenia światów, w których chce się być.

Naszym celem jest towarzyszenie firmom w tworzeniu i wdrażaniu innowacji. Robimy to poprzez edukację oraz facylitację projektowania produktów, usług i procesów.

Każdego klienta traktujemy przede wszystkim jako indywidualnego człowieka, a nie tylko reprezentanta firmy. To dlatego tak dobrze wychodzi nam nawiązywanie autentycznych i głębokich relacji na lata.

W pracę wkładamy dobrą energię, autentyczną pasję i poczucie humoru, bo wiemy, że efektywność można połączyć z poczuciem spełnienia 🙂

KAPITAN

image-otwarte-irek

Irek Piętowski

Założyciel i prezes Brainwave

Konsultant, trener, mówca

Humanista i były artysta, który jeszcze jako student gardził biznesem, a potem odkrył, że to jego pasja i powołanie. Dziś wie, że da się prowadzić firmę w zgodzie ze sobą.

Przez dwanaście lat był nauczycielem Business English, przez siedem lat prowadził agencję artystyczną, więc praca dla dużych międzynarodowych organizacji jest dla niego drugą naturą.

Jego misją jest zmiana kultury organizacyjnej na taką, która wspiera klientocentryczność oraz kreatywność i innowacyjność pracowników.

Jedną z jego pasji jest gra na bębnach. Jako muzyk występował na festiwalu w Opolu i w półfinale Mam Talent! Uwielbia grać w tenisa i biegać.

Absolwent filozofii na Uniwersytecie Warszawskim.

CO MÓWIĄ O NAS KLIENCI

1
„Trenerzy Brainwave przekazują ogrom dobrze usystematyzowanej wiedzy. Mają niezwykłą energię, którą dzielą się podczas zajęć. Równie chętnie dzielą się swoim doświadczeniem, a ponadto są otwarci, mają niesamowite poczucie humoru i ogrom empatii.”

ALEKSANDRA WÓJCIK-GŁODOWSKA
Dyrektor innowacji
Centrum Nauki Kopernik
„Szkolenie poprowadzone na najwyższym poziomie. Świetnie dopracowane szczegóły - materiały, przestrzeń i hummus. Cudowna energia chłopaków, mnóstwo inspiracji i świetna atmosfera spowodowały, że wracam z głową pełną pomysłów i chęcią na więcej. Polecam absolutnie każdemu. I tym z większym doświadczeniem i tym, którzy jeszcze nie wiedzą jak rozwinąć skrót DT i jaka bomba w tym siedzi.”

JOANNA STRZELEC
Art People Manager
TechLand
4
„Szkolenie oceniam jako wyjątkowe - zero sztampy, mnóstwo humoru i energii :). Po szkoleniu ogarnęła mnie bezsenność do godziny 5:30 rano!!! Moja głowa została zbombardowana mnóstwem przemyśleń, inspiracji, spostrzeżeń i pomysłów, które nie pozwalały zasnąć. To chyba najlepsza rekomendacja :)”

KAROLINA RYPULAK
Specjalista ds. Jakości i Business Excellence
Siemens
3
„Szkolenie sprawdziło się świetnie zarówno dla początkujących jak i dla osób,mających styczność z elementami DT w codziennej pracy. Mnie szkolenie pozwoliło uporządkować wiedzę, dostarczyło dodatkowych, wartościowych informacji jak i przykładów na zastosowanie DT również poza moim zawodem. Świetni prowadzący potrafią zaangażować grupę, wytworzyć swobodną i kreatywną atmosferę, ale też przekazać wiedzę w profesjonalny sposób. Była to dawka pozytywnych emocji, motywacji i narzędzi napędzających do dalszego rozwoju.”

TOMASZ RONDA
UX Architect
Ocado Technology
5
„Nawet urzędnik może być kreatywny. Oczywiście po szkoleniu z Brainwave :-). Synergia, kreatywność, zaangażowanie, radość tworzenia. Żadnego przynudzania. Tylko praktyka i gotowe narzędzia. Wracasz do firmy i wdrażasz.”

JOLANTA KOPEĆ
Kierownik Biura Partnerstwa i Funduszy Unijnych
UM w Piotrkowie Trybunalskim
6
„Design Thinking poznałam jakiś czas temu, ale ważne było dla mnie uporządkowanie wiedzy, tak aby móc wykorzystać ją w swojej pracy. Wybrałam szkolenie organizowane przez Brainwave. To był strzał w dziesiątkę! Irek posiada wiedzę i doświadczenie, a co najważniejsze potrafi w klarowny sposób nauczyć Cię pracy tą metodą. Jestem zachwycona poziomem i atmosferą szkolenia. W swojej karierze odbyłam już ze 100 szkoleń różnego typu i z pełnym przekonaniem stwierdzam: TO BYŁO JEDNO Z NAJLEPSZYCH SZKOLEŃ NA JAKICH BYŁAM.”

ANETA DUDA
Kierownik Działu Laboratoria
Centrum Nauki Kopernik
7
 "Szkolenie pozwoliło mi przestawić się na nowy tor myślenia o tym, jak szybko tworzyć i selekcjonować pomysły oraz jak uczynić swoją pracę bardziej inspirującą. Trenerzy Brainwave, którzy potrafią skutecznie przekazać wiedzę, swoje doświadczenia oraz tworzą swobodną, naturalną atmosferę. Trzeba wziąć w tym szkoleniu udział, aby dać się porwać Design Thinking i przekonać się, że warto poznawać nowe metody pracy, które wyzwalają naszą kreatywność i otwartość. Poznasz na nim narzędzia, które sprawią, że wyrwiesz się z dotychczasowego schematu działania.”

AGNIESZKA LUBIEŃSKA 
Ministerstwo Rozwoju
8
„Bardzo się cieszę, że miałam możliwość wzięcia w tym fantastycznym szkoleniu. Mnóstwo inspiracji i praktycznej wiedzy, a przede wszystkim wspaniała i motywująca dalszego rozwoju atmosfera! Dawno już nie miałam poczucia tak dobrze spędzonego czasu. Zdobytą wiedzę i umiejętności na pewno wykorzystam. Plus za same konkrety, bez "lania wody", materiały szkoleniowe, chętne dzielenie się wiedzą i doświadczeniem. Jako uczestnicy mieliśmy szansę przećwiczyć i dokładnie omówić wszystkie etapy procesu. Polecam każdemu, kto chce rozwijać swoją karierę w obszarze DT, a szuka porządnej dawki praktycznej wiedzy Wspaniałe doświadczenie!”

MARTA PRUSIŃSKA
Specjalista ds. badań jakości
Bank Zachodni WBK
9
„Szkolenie Brainwave było angażujące i inspirujące! Dzięki świetnemu poprowadzeniu udało nam się doświadczyć, na czym polega metoda Design Thinking w praktyce. Przekonałam się, że DT projektowe można z powodzeniem wykorzystać w planowaniu przeróżnych działań, a prototypowanie wcale nie jest zarezerwowane tylko dla fizycznych produktów. A przede wszystkim, że mityczną kreatywność można ćwiczyć i rozwijać. Warto wyjść z kolein codziennej rutyny!”

IZABELA JASIŃSKA
Koordynatorka Instytutu Studiów Zaawansowanych
Stowarzyszenie im. St. Brzozowskiego
10
„Pasja + eksperci + profesjonalizm = Brainwave”

ANNA HYŻY
HR Business Partner
PKP Energetyka
previous arrow
next arrow

NASZE WARTOŚCI SĄ JEDNOCZEŚNIE KOMPASEM I NAPĘDEM

Pozwalają nam podejmować właściwe decyzje. Dzięki nim potrafimy się odnaleźć w nowych czy nieprzewidzianych sytuacjach i znaleźć odpowiedni kierunek. Dają nam także energię do działania i wzrostu.

icon-onas-wyspa

Tworzenie światów, w których chce się być

Jako ludzie mamy moc stwarzania światów. Takich jak firmy, szkoły czy całe miasta. Mogą one być takie, jakie chcemy. Takie, z których nie trzeba nigdzie uciekać. Ale mogą też być koszmarem, jeśli nie wiemy dla kogo i po co je tworzymy. Dlatego odkrywanie potrzeb ludzi i świadome projektowanie jest dla nas priorytetem.

icon-onas-wplyw

Wpływ na świat

Angażujemy się w projekty, które mają pozytywne przełożenie na ludzi – zarówno jako klientów jak i pracowników. Pracujemy dla organizacji, których decyzje i działania mają szeroką skalę oddziaływania, dlatego tak ważne jest dla nas dogłębne poznanie potrzeb wszystkich interesariuszy.

icon-onas-przeszkody

Przezwyciężanie trudności

Lubimy pomagać klientom mierzyć się z wyzwaniami. To napędza nas do działania i dawania z siebie 120 procent. Tam gdzie inni widzą problem, my dostrzegamy szansę na rozwój. Produktu, usługi, całej organizacji, a także nas samych.

icon-onas-rozwoj

Zrównoważona praca i rozwój

Praca w biznesie powoduje ryzyko ciągłego poświęcania teraźniejszości dla przyszłości. Często powoduje to olbrzymie roztargnienie i utratę zdrowego rozsądku. Dlatego właśnie dbamy zarówno o efekty naszych projektów i szkoleń, jak i o to, aby samo uczestniczenie w nich było dobrym doświadczeniem zarówno dla naszych klientów, partnerów jak i pracowników.

CO NAS WYRÓŻNIA

 • Jako pierwsi w Polsce wykorzystaliśmy Design Thinking do stworzenia innowacyjnego sposobu rekrutacji pracowników. (Chcę zobaczyć case study)
 • Jako jedna z nielicznych firm w Polsce szkolących z metody Design Thinking posiadamy doświadczenie projektowe, którym dzielimy się z uczestnikami szkoleń.
 • Jesteśmy interdyscyplinarnym, unikalnym i świetnie zgranym zespołem, co ma przełożenie na elastyczność i efektywność naszej pracy.
 • Posiadamy bogatą sieć kontaktów ze specjalistami z różnych dziedzin,z którymi współpracujemy projektowo.

 • Jak nikt inny budujemy otwarte i autentyczne relacje oraz swobodną atmosferę pracy, w której każdy może być sobą.
 • Jesteśmy ekspertami i jednocześnie prawdziwymi pasjonatami Design Thinking. Wykorzystujemy tę metodę zarówno do tworzenia wartości dla naszych klientów, jak i w codziennej pracy nad rozwojem naszego biznesu, a także w życiu prywatnym.
 • Uwielbiamy naszą pracę i naszych klientów. Lubimy poniedziałki i powroty z urlopów.
 • Początkiem każdej współpracy z klientem jest znalezienie wspólnych wartości. Dzięki temu praca jestbardziej efektywna, a zaangażowanie przychodzi naturalnie.

szkolenie design thinking irek

HISTORIA BRAINWAVE

2013
Styczeń 2013

Irek wpada na TED talks i wystąpienie “Ken Robinson twierdzi, że szkoły zabijają kreatywność” (Chcę zobaczyć video). Mowa Kena wybija perspektywę Irka w kosmos i na zawsze zmienia jego życie.

Wrzesień 2013

Odbywa się festiwal Wawa Design, na którym Irek współorganizuje swoje pierwsze warsztaty kreatywne. To także moment,w którym poznaje metodę Design Thinking. W jego głowie DT łączy się z wystąpieniem Robinsona i dostrzega w myśleniu projektowym szansę na uratowanie ludzkiej kreatywności.

Luty 2014

Irek współorganizuje swój pierwszy otwarty warsztat Design Thinking i przechodzi inicjację w roli moderatora. Zbiera pozytywny feedback od uczestników i to nakręca go do pójścia dalej tym tropem.

2015
Listopad 2014

Na zaproszenie międzynarodowego startupu medycznego MedX z Holandii, Irek leci do Eindhoven, aby poprowadzić swój pierwszy zagraniczny warsztat po angielsku i pomóc założycielom opracować MVP.

Luty 2015

Irek prowadzi pierwszy w Polsce projekt rekrutacyjny metodą Design Thinking razem z cofounderką BlaBlaCar.pl. Eksperyment okazuje się trafiony i BlaBlaCar szybko powiększa swoją załogę o nowe talenty.

Chcę przeczytać artykuł

Wrzesień 2015

Powstaje agencja DT Makers, której jednym z założycieli jest Irek. Po przeprowadzeniu otwartych warsztatów w ramach Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości i Design Thinking Week, DT Makers zaczyna współpracę z dużymi klientami.

2017
Listopad 2016

Aby dzielić się doświadczeniami pracy moderatora Design Thinking i pozwolić innym profesjonalnie prowadzić warsztaty, DT Makers organizuje swoje pierwsze otwarte szkolenie moderatorów DT. Wyprzedają się wszystkie bilety.

Wrzesień 2017

DT Makers zaczyna prowadzić projekty szkoleniowe i service designowe na dużą skalę. Agencja wygrywa m.in. przetargi na szkolenia moderatorów dla 80 managerów innogy i 50 wykładowców UMCS w Lublinie.

2018
Grudzień 2019

DT Makers finalizują rebranding, na który zdecydowali się, aby odświeżyć swój wizerunek. Po roku pracy nad marką objawiamy się światu jako Brainwave z nową indetyfikacją wizualną i stroną, które lepiej oddają to, kim jesteśmy.

Chcę przeczytać artykuł

2020
Marzec 2020

Brainwave skutecznie adaptuje się do nowej rzeczywistości i przenosi prowadzenie warsztatów i szkoleń do świata online z użyciem wirtualnych pokoi i tablic. To pozwala nam prowadzić procesy dla zespołów rozproszonych w Polsce i zagranicą.

Dziękujemy wszystkim osobom, które sprawiły, że możemy tu być! 

WSPÓŁPRACUJEMY M.IN. Z:

 • Piotr Kamiński – badacz
 • Miron Grzegorkiewicz – specjalista UX
 • Anna Gabryjelska-Basiuk – psycholog biznesu, coach oraz ARC Rynek i Opinia

Skontaktuj się

Chcesz stworzyć nowe wartości w swoim
biznesie i czujesz, że nadajemy na tych samych falach?

Pisz lub dzwoń do nas śmiało. Jeśli chcesz, możemy mówić sobie po imieniu.

szkolenie design thinking - irek

Copyright © 2019 – Brainwave | All Rights Reserved

Polityka prywatności

pl_PLPL